החלו עבודות הפיתוח במרכז העסקים הדרומי של שוהם – אייר פארק שוהם

הקש  להגדלה! (הגדל)
הקש להגדלה!

החלו עבודות הפיתוח במרכז העסקים הדרומי– אייר פארק שוהם, שבכניסה הדרומית לשוהם. היקף עבודות הפיתוח, אשר מנוהלות  על ידי חברת "עמק איילון", מוערך בכ -45 מיליון ₪, והן כוללות כבישים, תשתיות מים וביוב, שטחים ציבוריים מגוננים, טיפול בתוואי הנחל וגשרים לנוסעים ולהולכי רגל המהווים נתיבי כניסה למתחם.

ראש מועצת שוהם, איתן פטיגרו: "מרכז העסקים החדש יחזק את הכלכלה המקומית, יספק מקומות תעסוקה איכותיים בקרבת היישוב ויפתח את שירותי המסחר, הרפואה והפנאי בשוהם. הקפדנו על תכנון מודרני המשתלב בסביבה. אני משוכנע שהמיקום האטרקטיבי של המרכז, במרכז הארץ, בצמידות למתחם איירפורט סיטי, יוסיף לאטרקטיביות שלו". פטיגרו הוסיף שבמסגרת צו הארנונה לשנת 2018, קבעה המועצה תעריפי ארנונה אטרקטיביים, לחברות הייטק ולהנהלות בנקים וחברות ביטוח. וזאת, במטרה למשוך  לשוהם תאגידים מובילים בארץ, וליצור מקומות תעסוקה אטרקטיביים לתושבי היישוב.

דינה פרומוביץ', מנכ"ל חכ"ל: "שטח אייר פארק שוהם הוא כ-60 דונם, עם זכויות בנייה של כ-50 אלף מ"ר. המתחם יכלול בניני משרדים, מרכז מסחרי, אולם אירועים מסחרי ותחנת דלק. בשלב הראשון של עבודות הפיתוח, בהיקף של 15 מיליון ₪, יבוצעו עבודות פריצת דרכים והנחת תשתיות תת קרקעיות – עד למסירת מגרשים ליזמים, אשר זכו במכרזים".


 

עבור לתוכן העמוד