בשוהם נחנך מסוף תחבורה ציבורית באזור התעשייה הצפוני

בשוהם נחנך מסוף תחבורה ציבורית באזור התעשייה הצפוני (הגדל)
בשוהם נחנך מסוף תחבורה ציבורית באזור התעשייה הצפוני

החברה הכלכלית לשוהם  הקימה בהיי פארק שוהם מסוף לאוטובוסים עבור קווי התחבורה הציבורית המשרתים את תושבי שוהם ועובדי אזור התעשייה. המסוף נועד לחניית אוטובוסים וכנקודת יציאה וסיום של קווי התחבורה הציבורית ליישוב. המסוף כולל חניון אוטובוסים ומבנה שרות שישמש את הסדרנים בעבודתם וכמקום מנוחה לנהגים, בין הנסיעות.

בטקס חנוכת המסוף והמבנה השתתפו ראש המועצה גיל ליבנה; ראש הרשות לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה, מאיר חן; מנכ"ל חברת קווים, ציון פת; מנכ"לית החברה הכלכלית, דינה פרומוביץ והממונה על התחבורה הציבורית במועצת שוהם, שולה קרקוב.

ראש המועצה, גיל ליבנה: "הקמת המסוף חיונית להתפתחות שרותי התחבורה הציבורית בישוב , ונחוצה גם להמשך פיתוח אזור התעשייה והנגשתו לעובדים. בזכות הקמת המסוף תמנע חניית אוטובוסים ברחובות הישוב שהיוותה מטרד לתושבים השכנים. אני מודה לדינה, מנכ"לית החברה הכלכלית, על הקמת המסוף והשכרתו לחברת קווים, ולשולה על פיתוח מערך קווי התחבורה הציבורית בישוב".     

מאיר חן, ראש הרשות לתחבורה ציבורית: "הלוואי שהרבה רשויות מקומיות ילמדו משוהם לא רק לדרוש תחבורה ציבורית לרווחת התושבים, אלא גם לדאוג לתנאים לנהגים המעניקים שירות".

 

 

עבור לתוכן העמוד