בקרוב תתחיל בנייתו של מרכז מסחרי, מרכז לוגיסטי ומבנה משרדים חדש ב"היי פארק שוהם"

הקש להגדלה! (הגדל)
הקש להגדלה!

בימים אלה יוצאת לדרך בנייתם של מרכז מסחרי, מרכז לוגיסטי ומבנה משרדים בקריית התעסוקה והלוגיסטיקה "היי פארק שוהם". המבנים ייבנו על מגרשים בשטח כולל של כ-60 דונם, ביזמות של רפי נחושתן, מחברת לן-ור. המגרשים נרכשו לפני כארבע שנים, ובימים אלה פותח היזם תיק תכנון במועצה ומנהל משאים ומתנים עם משתמשי קצה, הזקוקים למרכזים לוגיסטיים, מבנים מסחריים או משרדים באיזור.

דינה פרומוביץ, מנכ"לית החברה הכלכלית לשוהם: "המתחם החדש מצטרף למרכזים הלוגיסטיים של שטראוס ושירותי בריאות כללית, המצויים בשלבי אכלוס, ולאולם האירועי היוקרתי אריא, שהחל השבוע את פעילותו. גם שופרסל וחברת יהב חמיאס מצויות בתנופת בנייה והשנה שווקו שני מגרשים נוספים למרכזים לוגיסטיים. החברה הכלכלית השלימה השנה את עבודות הפיתוח,  שכללו מערכת ביוב, תשתיות תת קרקעיות למים, חשמל ותקשורת, סלילת הכבישים והמדרכות, תאורה, ופיתוח נופי וגינון בשטחי הציבור".
ראש מועצת שוהם גיל ליבנה: "אזור התעסוקה "הי פארק שוהם" עבר את שלב השיווק באופן המוצלח ביותר, והוא נמצא בשלבי בניה ואכלוס מתקדמים. המיקום של אזור התעסוקה, התכנון המתקדם והפיתוח המושקע הופכים אותו למבוקש ביותר. אכלוס אזור התעסוקה צפוי להניב למועצה הכנסות מארנונת עסקים ולבסס את עצמאותנו הכלכלית ולהביא רווחה לתושבי הישוב."

עבור לתוכן העמוד