פורסמו שמות הזוכים במגרשים 5A ו- 7A בקרית התעסוקה והלוגיסטיקה היי פארק שוהם

פורסמו שמות הזוכים במגרשים 5A  ו- 7A בקרית התעסוקה והלוגיסטיקה היי פארק שוהם (הגדל)

רשות מקרקעי ישראל פרסמה את תוצאות המכרז לשיווק 5A  ו- 7A בקרית התעסוקה והלוגיסטיקה "היי-פארק" שוהם. במגרש A5 ששטחו למעלה מ-26 דונם זכו היזמים יוחנן פלץ ובנימין בני אסולין, במחיר של כ-11 מיליון ₪. במכרז זה הוגשו 4 הצעות. במגרש A7, ששטחו למעלה מ-37 דונם זכו היזמים יוחנן פלץ, בנימין בני אסולין וגיא גריצמן, במחיר של כ-14.8 מיליון ₪. למכרז זה הוגשו 2 הצעות. המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים את היטלי הפיתוח.

דינה פרומוביץ, מנכ"ל החברה הכלכלית לשהם בע"מ (חכ"ל) נפגשה עם היזמים אשר ציינו כי בכוונתם להקים על שני המגרשים הללו, בתוך פרק זמן מהיר יחסית, מרכזים לוגיסטיים: "הצלחת השיווק של המגרשים הנוספים מהווה המשך לתנופת הבנייה והפיתוח של היי פארק שוהם. חברת שטראוס ושירותי בריאות כללית בתהליכי אכלוס המרכזים הלוגיסטיים שלהן. גם שופרסל וחברת יהב חמיאס מצויות בתנופת בנייה ולקראת גמר בניית אולם האירועים החדש "אריא". החברה הכלכלית השלימה השנה את עבודות הפיתוח,  שכללו מערכת ביוב, תשתיות תת קרקעיות למים, חשמל ותקשורת, סלילת הכבישים והמדרכות, תאורה, ופיתוח נופי וגינון בשטחי הציבור".

ראש מועצת שוהם גיל ליבנה: "אזור התעסוקה "הי פארק שוהם" עבר את שלב השיווק באופן המוצלח ביותר, והוא נמצא בשלבי בניה ואכלוס מתקדמים. המיקום של אזור התעסוקה, התכנון המתקדם והפיתוח המושקע הופכים אותו למבוקש ביותר והראיה שחברות מובילות במשק בחרו להעביר אליו את פעילותן המרכזית. האסטרטגיה השיווקית הייחודית בה נקטנו – שיווק מגרשים גדולים במיוחד, החסרים באזור המרכז, הוכיחה את עצמה. כל המגרשים בשטח כולל של 400 דונם שווקו בהצלחה ובמחירים גבוהים. אכלוס אזור התעסוקה צפוי להניב למועצה הכנסות מארנונת עסקים ולבסס את עצמאותנו הכלכלית ולהביא רווחה לתושבי הישוב."

עבור לתוכן העמוד